Izvor: B92, 18.Mar.2014, 17:16 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Faraon" blizu povratka u trening
Pomalo zaboravljeni napadač Milana Stefan El Šaravi, blizu je povratka u pun trenažni proces posle pauze zbog povrede.
El Šaravi muči se ove sezone sa povredama, pa je tako zabeležio samo sedam nastupa u svim takmičenjima za 'rosonere'.
On je poslednji put na terenu bio u derbiju, kada je Milan igrao bez golova sa Ajaksom, u grupnoj fazi lige šampiona.
Popularni „Faraon“ slomio je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << metatarzalnu kost na startu sezone, a pošto od nje nije uspeo da se potpuno oporavi, morao je na operaciju.
Međutim, posle svih muka i duge pauze, izgleda da su pred Italijanom bolji dani.
„Stefan El Šaravi može početi atletske treninge kako bi se u narednim nedeljama pridružio ekipi i maksimalno trenirao“, stoji na ’Tviter’ nalogu Milana.
21-godišnji Italijan prošle sezone bio je najbolji u redovima Milana, postigavši 16 pogodaka na 37 utakmica.
Evo i dobrih vesti za Milan – El Šaravi uskoro na terenu
Izvor: Sportske.net, 18.Mar.2014
Stefan El Šaravi vraća se lagano u trenažni proces Milana, tako da će biti u stanju da pomogne svojim saigračima do kraja ovog prvenstva italijanske Serije A.














