Bane slavio u derbiju, Dominator doneo pobedu CSKA!

Izvor: Sportske.net, 01.Sep.2019, 21:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bane slavio u derbiju, "Dominator" doneo pobedu CSKA!

Pobede Krasnodara, CSKA i Zenita.

Krasnodar je slavio na gostovanju Uralu rezultatom 2:4. Učesnik Lige šampiona je poveo preko Skopintseva u 19. minutu, Bavin je izjednačio, a do kraja prvog poluvremena je Ari doveo goste u prednost.

Novo izjednačenje Uralu doneo El Kabir, da bi do kraja meča videli još dva gola u mreži Urala.

Prvo je Utkin u 80. minutu doneo prednost gostima, da bi im sudbinu zapečatio Vanderson dva minuta kasnije.
Drugu vezanu pobedu ostvario je CSKA iz Moskve.

Oni su danas gubili od Arsenala iz Tule za koji je igrao Goran Čaušić. Lesovoj je doveo domaćina u prednost, da bi Ahmetov izjednačio u 17. minutu.

Pobedu gostima donosi Gogua, nekadašnji fudbaler Partizana.

U velikom derbiju Zenit je predvođen kapitenom Branislavom Ivanovićem slavio protiv Spartaka iz Moskve sa 0:1.

Jedini gol na ovom meču postigao je Juri Žirkov u 41. minutu utakmice.