ALŠ: Lipi krenuo u odbranu titule

Izvor: B92, 26.Feb.2014, 16:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kineski Gvangžu počeo je odbranu titule u azijskoj Ligi šampiona pobedom protiv Melburna sa 3:2 posle preokreta.

Australijska ekipa vodila je u 41. minutu 2:0 nakon golova Kontrerasa i Broksama, ali tim Marčela Lipija je u nastavku stigao do preokreta.

Blistao je bivši igrač Bolonje Alesandro Dijamanti koji je postigao dva gola, a preostala dva su delo Elkesona i Huanga.

Što se tiče naših, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Serezo koji sa klupe vodi Ranko Popović, odigrao je 1:1 sa Pohangom u gostima u okviru E grupe. U prvom kolu grupne faze nije bilo mnogo golova, ali jeste nerešenih rezultata.