Izvor: TvojPortal.com, 27.Sep.2011, 20:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Radivojević pauzira nekoliko meseci
Izvor: pressonline
Košarkaški klub Crvena zvezda Beograd saopštio je danas da će kapiten Vuk Radivojević pauzirati par meseci zbog problema sa povredom levog kolena.
"Od početka priprema videli smo da postoje problemi. Posle veoma napornih treninga imao sam otok i javljao se bol. U konsultacijama sa trenerom Pešićem, našim medicinskim timom i upravom kluba, došli smo do zajedničkog zaključka da je najbolje da odem na operaciju i tako saniram >> Pročitaj celu vest na sajtu TvojPortal.com << povredu", rekao je Radivojević za sajt beogradskog kluba.
On je naveo da nije želeo da dođe u situaciju da ne može da pruži maksimum na startu sezone, zbog čega je odlučio da ode na operaciju.
"Uz veliku podršku svih ljudi u klubu mislim da smo doneli najbolje rešenje, a to je da operaciju obavim ove sezone. Na taj način ću pomoći sebi, jer ću potpunim oporavkom sigurno produžiti karijeru, a definitivno ću pomoći i Zvezdi kada se potpuno spreman budem vratio na parket", objasnio je kapiten crveno-belih.
Opsirnije procitajte na ovom linku.
kosarkaCrvena zvezda


















