Izvor: B92, 22.Nov.2008, 15:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Policija uhapsila Džimija Konorsa
Teniska legenda Džimi Konors uhapšen je ispred košarkaške dvorane Univerziteta Santa Barbara zbog sukoba sa obezbeđenjem.
Osmostruki osvajač Gren Slem turnira je priveden u petak uveče nakon što je odbio naređenje policije da se udalji od dvorane u kojoj su košarkaške ekipe >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << univerziteta Santa Barbare i Severne Karoline igrale meč. Predstavnik policije je izjavio da je Konors uhapšen na početku utakmice. Drugi detalji u vezi sa hapšenjem nisu poznati.
Konors je tokom sedamdesetih godina prošlog veka pet godina uzastopno bio svetski reket "broj jedan" i bio je poznat po temperamentnom ponašanju na terenu. Ranije ove godine, razišao se sa zemljakom Endijem Rodikom koga je trenirao skoro dve godine.






