Janis upitan za Evrobasket – Itudis zakazao razgovor

Izvor: B92, 21.Jun.2022, 11:10

Janis upitan za Evrobasket – Itudis zakazao razgovor

Selektor košarkaške reprezentacije Grčke Dimitris Itudis razgovaraće lično sa Janisom Adetokumbom, koji je i dalje upitan za Evrobasket.

Dvostruki MVP NBA lige je ranije završio ovu sezonu, nakon ispadanja Milvokija u polufinalu Istočne konferencije.

"Kontaktirao sam Janisa, sastaćemo se u narednim danima", rekao je Itudis >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i dodao:

"Velika je prednost za Grčku kada je Janis tu. Postoje i druga pitanja kojima će se baviti Zisis, Dikudis, Liolios."

Itudis će računati i na naturalizovanog Grka, Tajlera Dorsija, beka Olimpijakosa.

"Razgovarali smo sa Dorsijem. Stavio se na raspolaganje reprezentaciji. Čeka naš zvanični poziv", kazao je Itudis.

Grčka će na Evropskom prvenstvu igrati u grupi C sa Estonijom, Ukrajinom, Velikom Britanijom, Italijom i Hrvatskom.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.