Izvor: TV Avala, 03.Avg.2009, 13:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Masa napustio bolnicu u Budimpešti
Vozač Ferarija Felipe Masa napustio je danas bolnicu u Budimpešti i krenuo u Brazil, devet dana posle ozbiljnog udesa tokom kvalifikacija za trku Formule jedan za Veliku nagradu Mađarske.
Pogledaj vesti o: Formula 1
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta TV Avala. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta TV Avala. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











