Juve - Bajern finale pre finala

Izvor: B92, 19.Mar.2013, 19:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Juve - Bajern finale pre finala"

Izvršni direktor minhenskog Bajerna Karl-Hajnc Rumenige rekao je da je četvrtfinalni duel njegovog kluba i Juventusa u Ligi šampiona "finale pre finala".

Čelnik Bavaraca naveo je da su očekivanja obe ekipe velika, pa prema tome treba očekivati vrhunski fudbal.

Prva utakmica četvrtfinala >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Lige šampiona između Bajerna i Juventusa igra se 2. aprila u Minhenu, a revanš je osam dana kasnije u Torinu.

Naša dva kluba imaju prijateljske odnose. Verovatno bi nam bilo lakše da smo izvukli nekog drugog rivala, jer mi ovaj predstojeći dvomeč deluje kao finale pre finala”, rekao je Rumenige.

Obe ekipe ubedljivo vode u nacionalnim šampionatima. Bajern u Bundesligi ima 20 bodova više od Borusije Dortmund, dok je Juve na devet poena razlike od Napolija u Seriji A.
Pogledaj vesti o: Finale Lige Šampiona

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Bajern i Juve, finale pre finala

Izvor: Sportske.net, 19.Mar.2013

Direktor Bajerna iz Minhena, Karl Hajnc Rumenige, veruje da će četvrtfinalni duel između Bajerna i juventusa biti finale pre finala.

Nastavak na Sportske.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.