Gvardiola posle pobede nad Realom: Još ništa nije gotovo

Izvor: OkRadio.rs, 27.Feb.2020, 15:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Trener fudbalera Mančester sitija Pep Gvardiola rekao je da duel osmine finala Lige šampiona sa Real Madridom još nije gotov, posle pobede njegove ekipe u prvom meču. „Pokušali smo da pobedimo u Madridu i uspeli smo. Ovo je samo prvi deo. Ako neko može da prevaziđe ovu situaciju, to je onda Real Madrid”, rekao je Gvardiola za BT Sport.   Fudbaleri Mančester sitija pobedili su sinoć na „Santjago Bernabeu” Real Madrid sa 2:1, u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona. Real je poveo u 60. minutu golom Iska, izjednačio je Gabrijel Žezus u 78. minutu, a pobedu engleskom timu doneo je Kevin De...
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona