Letonci preokretom do pobede nad Rusijom

Izvor: Beta, 05.Sep.2017, 16:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Košarkaška reprezentacija Letonije pobedila je danas Rusiju sa 84:69 (12:15, 22:29, 18:8, 32:15) u četvrtom kolu Grupe D Evropskog prvenstva u Istanbulu.Rusija je buila dominantna u prve dve četvrtine, kao i u prethodnih mečevima i na poluvreme je otišla s 10 poena prednosti - 38:28. Ipak, u drugom poluvremenu usledio je veliki pad u igri, Letonci su agresivnom odbranom zaustavili rivala i posle 30 minuta igre stigli do izjednačenja.U poslednjoj četvrtini Letonci su nastavili silovito, veoma brzo su došli do dvocifrene prednosti i uveli meč u mirnu završnicu.Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Janis Tima sa 22 poena, dok su ...

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.