Izvor: TvojPortal.com, 24.Sep.2011, 00:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Krenulo EP za odbojkašice

Izvor: pressonline   
Mečevima Turska - Azerbejdžan i Holandija - Španija otvoreno je Evropsko prvenstvo u odbojci za žene, koje zajednički organizuju Italija i Srbije.

Spektakl može da počne: Odbojkašice Srbije

Holanđanke su u Monci savladale Španjolke rezultatom 3:0 (25:15, 25:14, 25:17), dok su Turkinje u Busto Arisiziju pobedile Azerbejdžanke s 3:1 (23:25, 25:17, 25:19, >> Pročitaj celu vest na sajtu TvojPortal.com << 25:21).

U petak igraju još Italija i Hrvatska.

Prvi meč odbojskašice Srbije igraju u subotu, od 20 časova, u beogradskom "Pioniru", protiv selekcije Francuske.

Odbojkašice SrbijeEvropsko prvenstvo u odbojci za žene

Nastavak na TvojPortal.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta TvojPortal.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta TvojPortal.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.