Izvor: TvojPortal.com, 24.Sep.2011, 00:43 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Krenulo EP za odbojkašice
Izvor: pressonline
Mečevima Turska - Azerbejdžan i Holandija - Španija otvoreno je Evropsko prvenstvo u odbojci za žene, koje zajednički organizuju Italija i Srbije.
Spektakl može da počne: Odbojkašice Srbije
Holanđanke su u Monci savladale Španjolke rezultatom 3:0 (25:15, 25:14, 25:17), dok su Turkinje u Busto Arisiziju pobedile Azerbejdžanke s 3:1 (23:25, 25:17, 25:19, >> Pročitaj celu vest na sajtu TvojPortal.com << 25:21).
U petak igraju još Italija i Hrvatska.
Prvi meč odbojskašice Srbije igraju u subotu, od 20 časova, u beogradskom "Pioniru", protiv selekcije Francuske.
Odbojkašice SrbijeEvropsko prvenstvo u odbojci za žene











