Karatisktinja Emilija Antanasijević osvojila dve zlatne medalje na EP za omladice

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 18.Maj.2024, 17:13

Karatisktinja Emilija Antanasijević osvojila dve zlatne medalje na EP za omladice

Reprezentativka Srbije Emilija Antanasijević osvojila je dve zlatne medalje na Evropskom prvenstvu u fudokan karateu za omladince u Sloveniji.

Antanasijević, koja je član karate kluba Crvena zvezda, zlato je osvojila u kategoriji kata pojedinačna i u kategoriji kata timska.

"Uvek imam neizmeran ponos i motivaciju kada predstavljam moju Srbiju. U momentima kada vidim zastavu to ima dodatnu težinu, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << osetim da moram da dam svoj maksimum, veliko mi je zadovoljstvo što sam još jednom obradovala navijače u našoj zemlji, još važnije, ovo je velika motivacija za mene pred nastavak sezone, zahvalila bih se svima na velikoj podršci koju su mi pružali tokom priprema za Evropsko prvenstvo, kao i na samom prvenstvu u Sloveniji", rekla je Antanasijević.

Srpska karatistkinja će u julu učestvovati kao poseban gost na karate prvenstvu u Americi.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...






Povezane vesti

Dve zlatne medalje za Emiliju Antanasijević na Evropskom prvenstvu u karateu!

Izvor: Sportal.rs, 18.Maj.2024

Reprezentativka Srbije Emilija Antanasijević osvojila je dve zlatne medalje na Evropskom prvenstvu u fudokan karateu za omladince u Sloveniji.

Nastavak na Sportal.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.