Izvor: HotSport.rs, 25.Mar.2023, 00:30

Mbape debitovao kao kapiten. Fudbaleri Francuske savladali su Holandiju ubedljivim rezultatom 4:0 u prvom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u Nemačkoj 2024. godine. Francuzi su ušli bolje u utakmicu i već u drugom minutu pogodak postiže Antoan Grizman na asistenciju novog kapitena Kilijana Mbapea. Samo 6 minuta kasnije, u 8. minutu utakmice Dajo Upamekano povećava […]
The post FRANCUZI UBEDLJIVI PROTIV HOLANDIJE, LUKAKU SE RASPUCAO PROTIV ŠVEDSKE: Odličan start ’Trikolora’ i Belgijanaca u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.