EVROPSKO PRVENSTVO U KIK BOKSU: Saida Bukvić osvojila zlato, a Sedad Bukvić srebro!

Izvor: Kurir, 29.Okt.2016, 11:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

.

Bukvićeva, koja je nastupila u kategoriji do 52 kilograma, savladala je u finalu Eminu Arslan iz Turske sa 3:0 Ovoj dvadesetdvogodišnjoj Novopazarki to je prvo evropsko zlato u seniorskoj konkurenciji, a prošle godine bila je najbolja i na Svetskom prvenstvu u Beogradu

Reprezentativac Srbije u kik-boksu Sedad Bukvić osvojio je danas srebrnu medalju u disciplini lou-kik na EP Ovaj Novopazarac je u finalnom meču u kategoriji do 60 kilograma poražen od Zoraba Azimova iz Azerbejdžana odlukom sudija 2:1