Izvor: Radio 021, 13.Sep.2017, 22:21

EP: Srbija ubedljiva protiv Italije, sa Rusijom u petak za finale

U poslednjoj četvrtfinalnoj utakmici Evropskog prvenstva u košarci koje se održava u Istanbulu, Srbija je savladala Italiju rezultatom 83:67 (44:33).
U borbi za finale Srbija će igrati u petak od 20:30h protiv Rusije koja je u drugom četvrtfinalu savladala Grčku 74:69.
Naši košarkaši su protiv Italije počeli stegnuto, prvi koš ubacili su tek posle četiri i po minuta igre, a do prvog vođstva došli su tek posle sedam minuta. U izjednačenoj igri uspeli su da prvu četvrtinu dobiju sa poenom viška, ali su u drugoj odigrali odlično i iskoristili prednost...

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.