Izvor: TvojPortal.com, 26.Jun.2012, 10:53 (ažurirano 02.Apr.2020.)
U polufinalu Evrolige protiv Bugarske
Tvoj portal Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije u polufinalu Evrolige igraće protiv selekcije Bugarske, saopštila je Evropska odbojkaška konfederacija.
Utakmica između Srbije, trostrukog i jedinog pobednika ovog takmičenja i Bugarske odigraće se u četvrtak 5. jula od 15 sati u Karlovim Varima u Češkoj. Tri sata kasnije u drugom polufinalu sastaće se Češka i Holandija.
Srbija je do sada >> Pročitaj celu vest na sajtu TvojPortal.com << u Evroligi odigrala ukupno 54 utakmice, uz sjajan skor od 51 pobedu i tri poraza. Poslednji put Srpkinje su poražene poražene 26. juna 2010. godine u Subotici, upravo od Bugarske. Od tada do danas, zabeležile su 34 uzastopne pobede.
Finalisti Evrolige obezbediće učešće na Gran priju naredne godine.
Izvor:RTS
Pogledaj vesti o: Subotica







