TVITER GORI: Zvezdaši KIVNI na Šakotu, ali i na TANDEM igrača posle poraza od Albe!

Izvor: SrbijaDanas.com, 17.Jan.2020, 22:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nemci slavili u 20. kolu Evrolige.

Košarkaši Crvene zvezde zabeležili su drugi uzastopni poraz na domaćem parketu, ovoga puta od Albe rezultatom 94:85, posle produžetka, a navijači srpskog šampiona izuzetno su nezadovoljni na Tviteru.

Zvezdaši su naročito "kivni" na trenera Dragana Šakotu, kao i na pojedine igrače (Džejms Gist, Branko Lazić), a neke od njihovih komentara možete pogledati u nastavku.

Sakota ako doceka kup koraca na klupi, >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << gubimo prvi trofej a za EL da ne pricamo do 20. marta kakav raspored imamo #kkcz

— Nikola NIkolic (@kontraverzniPP) January 17, 2020

Totalni raspad sistema... #kkcz

— D M (@DMano87) January 17, 2020

Gist i Sakota resili tekmu #kkcz

— £¥K@™ 👑 ⭐⭐⭐ & ⭐⭐ (@LuxSaVozdovca) January 17, 2020

2 utakmice od kojih je jedna morala pod obavezno da se dobije, što se mene tiče i obe su morale jer sad sledi paklen raspored.

Ovim smo ugasili lepu šansu da još malo sanjamo o top8.

Dolaze ti 2 ekipe iz donjeg dela kući i ti obe utakmice gubiš.... #kkcz

— Stefan (@SStefan14) January 17, 2020

Lik izjavi da ne znam da spremi ekipu bez treninga i da igra na dva dana i Covic mu dozvoli da vodi te meceve to je van svake pameti #kkcz

Uspio sam da odgledam samo poslednju četvrtinu i produžetak, ovo je kriminal, bukvalno #kkcz

— Dječak (@MarkoMirovic) January 17, 2020

Živo me interesuje izgovor za ovaj poraz? Gist i Lazić ti uzimaju odlučujuće šuteve za 3. Ofanzivni skokovi kao da nemamo centre. A skupljamo posle pika kao da imaju O'Neala dole i normalno da će da ti sunu 20 trojki. I jebe mi se što je treća utakmica u 5 dana, i njima je. #kkcz

— Vujke (@The_Vujke) January 17, 2020

Alba ne masi trojke, a mi skupljamo u reketu nakon pika, ovo je uzas. Oterati Sakotu odmah. Sok terapija, mora Radonjic. Mora Gist iz Zvezde. Mora Lazic maks 5 minuta po utakmici. Ovo je smesno. #kkcz

— StevanStojiljkovic (@IamSteva) January 17, 2020

Podsetimo, crveno-belima je ovo 11. poraz u Evroligi, u 20 odigranih kola, koji ih je značajno udaljio od Top 8 Evrolige.