Izvor: Sportski Žurnal, 08.Maj.2014, 15:04 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pogledajte promotivni spot za F4 u Milanu
Završni turnir najjačeg evropskog takmičenja održaće se od 16. do 18. maja u Milanu.
U borbi za finale Evrolige ljubitelji magične igre uživaće u španskom derbiju između Barselone i Real Madrida, dok će se u drugom susretu naći CSKA Moskva i Makabi Tel Aviv.
Polufinalni susreti igraju se 16. maja, dok je finale na programu 18. maja u 20 časova.
Generalni sponzor Evrolige Turkiš erlajns snimio je zanimljivi promotivni spot za fajnal–for, a kako su se igrači snašli na „nepoznatom“ terenu pogledajte sami.
Pogledaj vesti o: Evroliga, Moskva
Nastavak na Sportski Žurnal...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.

















