Izvor: Scandal.rs, 09.Jan.2020, 22:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SMRT BUBNJARA “BIJELOG DUGMETA” I DALJE JE MISTERIJA: BIO JE OSUĐEN NA TRI GODINE ZATVORA, A ONDA SE DESILO NEŠTO ŠTO GA JE NATERALO DA SKOČI SA ŠESTOG SPRATA!

Smrt Gorana Ipeta Ivandića, bubnjara legendarne grupe “Bijelo dugme”, i dalje je misterija. On se prema zvaničnim navodima, ubio 12. januara 1994. godine kada je skočio sa šestog sprata beogradskog hotela “Metropol”! Postigli su što je malo ko mogao na ovim prostorima. Nizali su diskografske uspehe, stekli najodaniju slušalačku publiku, postali “fenomen”, o njima se The post SMRT BUBNJARA “BIJELOG DUGMETA” I DALJE JE MISTERIJA: BIO JE OSUĐEN NA TRI GODINE ZATVORA, A ONDA SE DESILO NEŠTO ŠTO GA JE NATERALO DA SKOČI SA ŠESTOG SPRATA! appeared first on Scandal portal.

Nastavak na Scandal.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Scandal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Scandal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.