Izvor: Mondo, 06.Avg.2010, 18:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Split: "Srbe na vrbe" napisali neonacisti
Državno tužilaštvo Hrvatske zatražilo osam meseci zatvora za Antonija V. (22) koji je početkom jula na ulazu u Split postavio plakat "dobrodošlice" za srpsku "Dejvis kup" reprezentaciju na kome je pisalo "Srbe na vrbe".
Povezane vesti
Osam meseci zatvora za plakat ''Srbe na vrbe''
Izvor: Vesti-online.com, 06.Avg.2010
Državno tužilaštvo Hrvatske zatražilo je osam meseci zatvora zbog raspirivanja nacionalne mržnje za Antonija V. (22) koji je početkom jula na ulazu u Split postavio plakat "dobrodošlice" za srpsku "Dejvis kup" reprezentaciju na kome je pisalo "Srbe na vrbe"...Policija traga za ostalim članovima...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









