Izvor: B92, 07.Mar.2015, 17:54 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Salatara Srbije " skok padobranom?
Kada je reprezentacija Srbije 2010. godine osvojila Dejvis kup, svi teniseri i funkcioneri ošišali su se ’na nulu’.
U slučaju ovogodišnjeg trijumfa naš tim takođe će pripremiti neko iznenađenje.
“Viktor smišlja, on je zadužen za to, uvek ima neke ideje – biće neki ’spejs šatl’. Daj bože da osvojimo“, rekao je selektor Bogdan Obradović, a onda je ’uskočio’ Novak i otkrio >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << inicijalne planove.
“Padobran je ideja, ako osvojimo“, kaže Novak.
U četvrtfinalu našu reprezentaciju čeka okršaj sa pobednikom duela Brazil – Argentina. Ako prođu tu i još dve prepreke, možda budemo videli naše najbolje tenisere kako izvode padobranski skok.
Pogledaj vesti o: Tenis









