Izvor: Deutsche Welle, 07.Dec.2010, 11:56 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ošišani do glave na Mont Everestu
Nemačka štampa tek je u današnjim izdanjima stigla da objavi opširne komentare o pobedi Srbije u Dejvis-kupu. Prepuni hvalospeva, nemački komentatori govore o nastanku nove teniske nacije i značaju pobede.
Pogledaj vesti o: Tenis
Povezane vesti
Nemački mediji: Srbija je nova teniska nacija
Izvor: Blic, 07.Dec.2010
Nemačka štampa je u današnjim izdanjima objavila opširne komentare o pobedi Srbije u Dejvis kupu, a nemački komentatori, u tekstovima punim hvalospeva, govore o nastanku nove teniske nacije i značaju pobede..."Srpski teniseri su pobedu u Dejvis kupu obeležili na svoj način - ošišali su glave....
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Deutsche Welle. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Deutsche Welle. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










