Izvor: B92, 16.Dec.2010, 14:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ITF potvrdio mečeve u "Spensu"

Domaćin meča 1.kola Svetske grupe Dejvis kupa izmedju Srbije i Indije biće Novi Sad od 4. do 6. marta naredne godine, objavljeno je na sajtu ITF.

U novosadskoj dvorani "Spens" održaće se 5 i 6. februara i meč prvog kola Svetske B grupe Fed kupa izmedju srpske i kanadske selekcije.

Oba meča igraće se na "rukort" tvrdoj podlozi. Ovo je prvi put da naše reprezentacije promene mesto odigravanja susreta u okviru Dejvis i Fed kupa, pošto je do >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << sada stalni domaćin bila "Beogradska arena".

Dejvis kup tim Srbije, koji je početkom decembra u Beogradu osvojio istorijsku titulu pobednika prestižnog takmičenja trijumfom nad selekcijom Francuske od 3:2, nije izgubio nijedan meč u "Areni".

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.