FEDERER PONOVO IGRA U DEJVIS KUPU

Izvor: Kurir, 11.Mar.2011, 22:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

FEDERER PONOVO IGRA U DEJVIS KUPU

BERN - Rodžer Federer najavio je danas da će posle dve godine ponovo zaigrati za švajcarski Dejvis kup tim u susretu drugog kola Evro-afričke zone protiv Portugalije, od 8. do 10. jula u Švajcarskoj.

"Želim da pomognem svojoj reprezentaciji da se vrati u Svetsku grupu", izjavio je trenutno drugi igrač sveta na svom internet sajtu.

Federer je poslednji put branio boje Švajcarske u pobedi protiv >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Italije septembra 2009. godine, kada je njegov tim igrao u Svetskoj grupi.

Švajcarska trenutno zauzima 18. mesto na listi najboljih reprezentacija sveta, na kojoj vodi Španija, ispred aktuelnog šampiona Dejvis kupa, reprezentacije Srbije i trećeplasirane Češke.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.