Izvor: Sportske.net, 29.Okt.2020, 21:47

Zvezdina čarolija na "Mitiću", pregaženi Česi! (video)

Zvezdina čarolija na Mitiću, pregaženi Česi! (video)

Najbolje izdanje Crvene zvezde u ovoj sezoni za ubedljivu pobedu nad Slovanom.
Fantastično izdanje Crvene zvezde u drugom kolu Lige Evrope protiv Libereca i pobeda od 5:1 (2:1).
Moglo je da bude i duplo više golova u mreži Slovana u prvom poluvremenu, ali umesto 4:0, Zvezda je vodila "samo" sa 2:1.
Daleko je bolji tim srpski klub, dokazao je to već u 7. minutu kada je Rodić odlično prošao po levoj strani, uposlio Bena za 1:0. Sjajna akcija.
Dva minuta kasnije nova šansa za Zvezdu preko Nikolića čiji je udarac odbranio golman gostiju, a onda u 22. minutu novi gol u mreži Libereca, ponovo odlična akcija, ponovo po levoj strani gde je bio Ivanić koji asistira Benu,...
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda