
Izvor: Sportske.net, 28.Sep.2019, 23:56 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zvezdin stil igre uskoro će doći do ''punog sjaja''?
Iskusni fudbaler je u to potpuno uveren. Objasnio je i zbog čega.
Crvena zvezda je večeras na svom terenu savladala Mačvu sa 3:1, a ovaj meč će ostati upamćen i po pogotku Hozea Kanjasa, koji za Zvezdu, ali i ovog fudbalera ima istorijski značaj.
''Veoma sam srećan što smo pobedili. To je ono najvažnije, nije bitno ko postigne pogodak, već da ekipa kruniše dobru igru trjumfom.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net <<
Veoma bitna pobeda za nas, vezali smo dva uspeha i mislim da ako ovako nastavimo doći ćemo do naših ciljeva. Naravno da sam presrećan i ponosan zbog prvog gola u crveno-belom dresu.
Posebno mi imponuje što sam prvi španski fudbaler koji je postigao gol za Crvenu zvezdu'', istakao je Kanjas, a prenosi klupski sajt.
Posle poraza u derbiju, Zvezda je u protekla tri dana upisala dve pobede, a Kanjas veruje da ono najbolje od Zvezde tek dolazi.
''Polako podižemo formu. Mislim da smo odličan kolektiv koji teži ka tome da izbaci pojedinca koji će rešiti meč.
Siguran sam da će u narednim utakmicama naš stil igre doći do punog sjaja jer imamo sjajne fudbalere koji fizičkim predispozicijama mogu da odgovore bilo kom zahtevu šefa stručnog štaba Vladana Milojevića'', zaključio je Hoze Kanjas.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda