Zvezdi stigla još jedna kazna

Izvor: Sportske.net, 27.Avg.2018, 17:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zvezdi stigla još jedna kazna

Ovoga puta samo novčana...

Nedugo posle odluke UEFA da Crvenu zvezdu kazni sa dve utakmice bez prisustva punblike i 72.000 švajcarskih franaka, zbog ponašanja dela navijača na utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv Suduve, u Ljutice Bogdana stigla je još jedna neprijatna odluka.

Naime, kako prenosi ''Mozzartsport'', UEFA je kaznila šampiona Srbije i zbog >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << dešavanja na utakmici sa slovačkim Spartakom iz Trnave, kada je posle postignutog gola gostiju, jedna flaša ubačena na teren, a jedan fudbaler Spartaka ju je potom odneo delegatu.

Epilog - Zvezda će morati da u kasu UEFA uplati još 57.000 evra.

U međuvremenu, crveno-beli su već odradili deo prethodne kazne, meč sa Salcburgom u plej-ofu kvalifikacija za Ligu šampiona odigrali su bez prisustva publike, uz nadu da će sledeću utakmicu na ''Marakani'' u grupnoj fazi Lige šampiona ili Lige Evrope ipak igrati pred svojim navijačima, s obzirom da je Zvezda podnela žalbu UEFA.

Konačna odluka se još uvek čeka...
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.