Zvezda odlična u porazu

Izvor: RTS, 23.Okt.2012, 21:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zvezda odlična u porazu

Odbojkašice Crvene zvezde poražene se od Lokomotive iz Bakua sa 3:2 (25:14, 25:27, 23:25, 25:17, 15:11), u 1. kolu F grupe Lige šampiona. Crveno-bele su pružile sjajan otpor daleko iskusnijem timu iz Azerbejdžana, pa su zasluženo osvojile značajan bod.

Odbojkašice Crvene zvezde izgubile su večeras u Beogradu od azerbejdžanske Lokomotive >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << sa 3:2 u setovima (25:14, 25:27, 23:25, 25:17, 15:11), u utakmici prvog kola Grupe F Lige šampiona.

Mlada ekipa beogradskog kluba pružila je jak otpor prošlosezonskom pobedniku Čelendž kupa. Crveno-bele su uspele da preokrenu posle izgubljenog prvog seta, međutim, nisu imale snage da dođu do pobede.

U odlučujućem petom setu presudilo je veće iskustvo gostujućih igračica. Domaće odbojkašice držale su se do 11:11, ali su onda azerbejdžanke pojačale tempo.

Najefikasnija u meču bila je korektor gostujuće ekipe Aneta Hablickova sa 28 poena. U Lokomotivi se istakla još Do Nasimjento Kosa sa 21 poenom.

Zvezdu je predvodila kapiten Ana Bjelica sa 20 poena. Jovana Stevanović je upisala 12 poena, a Mina Popović 11.

Crvena zvezda u 2. kolu F grupe gostuje 31. oktobra poljskoj ekipi Fakro Mušina

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Odbojkašicama Zvezde iskliznula pobeda u LŠ

Izvor: Press, 23.Okt.2012

Odbojkašice Crvene zvezde poražene su večeras u dvorani "Šumice" od Lokomotive iz Bakua rezultatom 3:2, po setovima 25:14, 25:27, 23:25, 25:17, 15:11, u prvom kolu grupe F Lige šampiona...Izabranice Ratka Pavličevića odigrale su na svom debiju u najelitnijem evropskom klupskom takmičenju jako...

Nastavak na Press...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.