Izvor: RTS, 09.Okt.2014, 17:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zvezda dočekuje Galatasaraj u Areni
Košarkaški klub Crvena zvezda potvrdio je da će utakmicu 1. kola D grupe Evrolige protiv Galatasaraja odigrati u beogradskoj Kombank areni.
Bilo je i ranije predviđeno da crveno-beli evroligaške utakmice igraju u toj dvorani, ali je postojala mogućnost da u startnom meču dočekaju tim iz Istanbula u Pioniru zbog posete predsednika Rusije >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Vladimira Putina Beogradu.
"Dueli crveno-belih u Evroligi prošle sezone na domaćem parketu izazivali su veliku pažnju čitave evropske javnosti. Slika fantastične atmosfere iz Kombank arene i Pionira obišla je svet, crveno-beli su pružali izvanredne partije u duelima sa evropskim velikanima i bili pravo osveženje u evroligaškom karavanu, a po svemu sudeći Zvezdini košarkaši i ove sezone biće u fokusu. U prilog tome svedoči podatak da je duel Crvene zvezde i Galatasaraja od strane Evrolige proglašen za utakmicu nedelje na startu najelitnijeg klupskog takmicenja", objavljeno je na klupskom sajtu.
Utakmica između Crvene zvezde i Galatasaraja igra se 16. oktobra od 20.45 sati.
Učesnici D grupe Evrolige još su Valensija, Olimpijakos, Neptunas i Laboral.
Pogledaj vesti o: Beogradska Arena, Košarka















