Vučić o tenku: Pitaju se “delije”

Izvor: 011vodič.com, 29.Avg.2019, 14:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vučić o tenku: Pitaju se “delije”

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da bi više voleo da simbol Crvene Zvezde nije tenk već nešto drugo, ali da o tome odlučuju navijači koji su se opredelili za tenk koji je postavljen ispred stadiona tog beogradskog kluba.
Kvota u kladionici MaxBet na pobedu Spartaka u Moskvi protiv >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << Brage je 2.30. Utakmica je na progamu u četvrtak od 19.15.
On je novinarima rekao da je iznenađen histeričnom kampanjom povodom pojavljivaja tenka ispred Marakane i da je gotovo sve što je o tome objavljeno čista laž.
To je tenk kome je cev zalivena, nema motor, nema bilo kakve veze sa Vukovarom, ni sa Hrvatskom, ili bilo kojim delom Srpske Krajine, ili bilo čime. Mogu da razumem da se to radi u delu hrvatske javnosti, ali u Srbiji – to ne mogu – rekao je Vučić.
Dodao je da i drugi evropski klubovi, kao što je CSKA, imaju tenk ispred stadiona, a da i nemački klub Borusija Dortmund ima tenk kao simbol, koji podseća na prošla vremena.
Oglasila se i UEFA povodom tenka ispred Marakane


The post Vučić o tenku: Pitaju se “delije” appeared first on Magazin o pop kulturi i zvezdama.

Nastavak na 011vodič.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Vučić: U nedelju SNS o izborima

Izvor: NoviMagazin.rs, 29.Avg.2019

Predsednik Srbije i Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić čestitao je danas delu opozicije što namerava da bojkotuje izbore ali je upozorio "naprednjake da ne pomisle da su izbori završeni"..."Imaćemo mnogo težu i ozbiljniju konkurenciju koja može nama da uzima glasove, ovi su nesposobni,...

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 011vodič.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 011vodič.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.