Veterani: Utvrditi odgovornost  u Zvezdi

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 16.Dec.2014, 18:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Veterani: Utvrditi odgovornost u Zvezdi

Veterani Crvene zvezde tražili su danas da se utvrdi odgovornost za krizu tog fudbalskog kluba.

"Veterani kluba su posebno insistirali na tome da se utvrdi odgovornost za stanje u kojem je Crvena zvezda, svesni da problemi u klubu nisu nastali juče, već da traju dugi niz godina", navodi se u saopštenju.

Dodaje se da su veterani na sastanku s predsednikom kluba Svetozarom Mijailovićem i generalnim >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << sekretarom Zvezdanom Terzićem "izneli zapažanja" o funkcionisanju kluba, naglasivši da su u pojedinim trenucima bili i obmanuti.

U ime veterana Crvene zvezde govorili su Vladica Popović, Vladimir Petrović Pižon, Ratomir Dujković, Miloš Šestić, Stanislav Karasi, Saša Marković, Tomislav Milićević, Ratko Piljak, Mita Stojanović i Ivan Trutin.

Sekcija veterana će narednih dana imati sastanak s predstavnicima navijača Zvezde o stanju u klubu, i o merama koje bi klub trebalo da preduzme.

Veterani su najavili da će na predstojećoj Skupštini predložiti da stadion Zvezde ponese ime legendarnog fudbalera Rajka Mitića.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Povezane vesti

Veterani traže da se utvrdi odgovornost za stanje u Zvezdi

Izvor: Beta, 16.Dec.2014

BEOGRAD, 16. decembra 2014. (Beta) - Veterani Crvene zvezde tražili su u utorak da se utvrdi odgovornost za krizu tog fudbalskog kluba..."Veterani kluba su posebno insistirali na tome da se utvrdi odgovornost za stanje u kojem je Crvena zvezda, svesni da problemi u klubu nisu nastali juče, već da...

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.