(VIDEO) PETA UZASTOPNA POBEDA: Zvezda povela iz sumnjivog penala, pa pregazila Mladost

Izvor: Kurir, 30.Avg.2015, 18:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Crvena zvezda će za dve nedelje na svom terenu dočekati ekipu Partizana

LUČANI - Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su ekipu Mladosti 3:0 (0:0) u meču 8. kola Superlige Srbije.

Crvena zvezda je povela u 63. minutu golom Mičela Donalda iz penala, a drugi gol postigao je Jovanović u 73. minutu. Konačan rezultat postavio je Vered >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << u 87. minutu. Mladost je od 63. minuta igrala sa fudbalerom manje, pošto je isključen Živanović.

Crvena zvezda je trenutno prva na tabeli sa 20 bodova. Mladost je 13. sa osam poena.

Crveno-beli će naredni meč odigrati za dve nedelje na svom terenu, a na Marakanu će stići aktuelni šampion Srbije i jedini predstavnik naše zemlje u Ligi Evropa, Partizan.

Zvezdi je ovo bila peta uzastopna pobeda i treća uzastopna u kojoj nije primila gol. Ovo je bila prva utakmica koja se u Lučanima igrala pod reflektorima, ali se u prvom poluvremenu jedan od njih ugasio. Međutim, on je ponovo proradio krajem prvog poluvremena.

Gosti su u nastavku meča, pošto su imali igrača više zaigrali angažovanije i postigli još dva gola. Jovanović je u 73. minutu povisio na 2:0, a konačan rezultat postavio je Vered u 87. minutu.

pic.twitter.com/68TMld1Bar

TOK MEČA

90+3. minut - Kraj utakmice!!!

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Mladost 3:0. Ovo je bila peta uzastopna pobeda crveno-belih

90. minut - Igraće se još tri minuta

87. minut - Novi gol za Zvezdu

Novi gol za Crvenu zvezdu. Mrežu Lučanaca je zatresao Vered. On je posle serije driblinga majstorskim pogodio gol domaćeg tima

83. minut - Zvezda sigurnom igrom održava sigurno vođstvo

Zvezda sigurnom igrom održava vođstvo. Gosti su u 83. minutu postigli gol preko Vereda, ali je on poništen zbog ofsajda. Ostaje dilema da li je Vered bio u ofsajdu pre nego što je zatresao mrežu

75. minut - Nova šansa za Zvezdu

Nova prilika za goste, ali je Krznarić dobro intervenisao i izbacio loptu u korner

pic.twitter.com/K9imGiv8fH

73. minut - Zvezda vodi 2:0!!!

Novi gol za Crvenu zvezdu. Ovog puta u strelce se upisao Jovanović. Prethodno je golman Krznarić odbranio udarac Jovića, a lopta je završila u korneru. Posle kornera u petercu domaćih najbolje se snašao Jovanović koji je zatresao mrežu domaćeg tima

63. minut - Zvezda vodi sa penala

Zvezda je povela sa penala. U listu strelaca upisao se Donald. Prethodno je Katai izveo slobodan udarac, a posle duela Živanovića i Jovanovića u kaznenom prostoru Lučanaca sudija Obradović je pokazao na penal. Usledio je veliki protest igrača domaćeg tima, ali sudija nije promenio odluku. Crveni karton je dobio Živanović, a sa penala je bio siguran Donald.

60. minut - Igra se odvija na sredini terena

Igra u prvih 15 minuta drugog poluvremena odvija se na polovini domaćeg tima.