(VIDEO) KIKS ZVEZDE U NIŠU: Šampion Srbije odigrao bez golova sa Radničkim

Izvor: Kurir, 23.Feb.2015, 16:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Crvena zvezda nije uspela da iskoristi remi Partizana i ostala je na drugom mestu na tabeli sa šest bodova manje od crno-belih

NIŠ - Fudbaleri Radničkog i Crvene zvezde odigrali su bez golova u meču 16. kola Superlige Srbije.

Crvena zvezda nije uspela da iskoristi kiks Partizana protiv Voždovca (3:3) i da smanji prednost crno-belih na tabeli. Partizan je tako posle 16. kola >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << zadržao šest poena prednosti u odnosu na crveno-bele. Radnički je ostao na 15. mestu i sada ima 13 bodova.

Uskoro opširnije..

17:55 (90+5) - Kraj utakmice

Fudbaleri Radničkog i Crvene zvezde igrali su bez golova.

17:53 (90+3) - Kakva šansa za Zvezdu

Velika prilika za crveno-bele u 93. minutu. Sjajno je šutirao Pavićević, ali je Borjan odličnom paradom izbacio loptu u korner

17:50 (90) - Utakmica je produžena za 4 minuta

17:43 (83) - Velika šansa za crveno-bele

Velika šansa za Zvezdu. Savićević je bio sam ispred golmana Radničkog na svega nekoliko metara, ali je loše šutirao.

17:40 (80) - I dalje bez golova u Nišu

17:25 (65) - Zvezda traži penal

Fudbaleri Crvene zvezde ovog puta traže penal. Lopta je pogodila u ruku jednog igrača Radničkog, ali je Mažić samo odmahnuo rukom

17:15 (55) - Zvezda je krenula agresivnije u drugom poluvremenu

Fudbaleri Crvene zvezde zaigrali su angažovanije u drugom poluvremenu, a trenutno imaju loptu više u svom posedu

17:05 (46) - Počelo je drugo poluvreme

16:45 (45) - Kraj prvog poluvremena

Radnički i Crvena zvezda igraju 0:0 posle prvog poluvremena

16:39 (39) - Velika šansa za Radnički

Domaći fudbaleri su imali veliku šansu preko Lakića-Pešića, ali je na golu Zvezde odlično intervenisao Rajković.

16:00 (1) - Utakmica je počela

Utakmica je počela, a Radnički je imao šansu već u prvom minutu. Međutim, igrač domaćeg tima Ašćeroć se nije snašao i šutirao je pored gola