UŽIVO: Crvena zvezda - Olimpijakos 39:50 (32. minut)! Gosti razbijaju smušenu Zvezdu

Izvor: Vesti-online.com, 07.Nov.2014, 21:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Posle tri četvrtine Olimpijakos na +14 protiv Zvezde (50:36) u spektakularnoj atmosferi u "Kombank areni".

Najjači adut Crvene zvezde: Markus Vilijams

Atinski crveno-beli izaći će na megdan beogradskim znatno oslabljeni. "Šut kartu" dobio je centar Sedrik Simons, a zbog povreda meč će propustiti Jorgos Printezis i Met Lodžeski. Dejan Radonjić u punom sastavu napašće treću evroligašku >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << pobedu ove sezone.

31. minut - Poeni Kalinića uz dodatno slobodno bacanje. Spanulis vraža +14 - 53:39.

30. minut - Posle treće četvrtine +14 za Olimpijakos - 50:36.

28. minut - Darnston zakucava pored Bobija Marjanovića.

27. minut - Spanulis majstorski pogađa trojku. Konačno, trojka Vilijamsa za -12.

25. minut - Marjanović postiže poene ispod koša. Slaba igra Markusa Vilijamsa. Zvezda nema rešenja u napadu.

23. minut - Trojka Petveja za +12 - 40:28.

22. minut -Dve loše akcije Zvezde na startu treće četvrtine. Lazić postiže prve poena u drugom poluvremenu. Olimpijakos nije relaizovao tri napada, šansa za domaćina da se još više približi.

20. minut - Dangubić smanjuje na -11. Kraj prvog poluvremena - 37:26. Gosti su drugu četvrtinu dobili 24:12.

19. minut - Zvezdu "ubija" pod košem Darston. Njegov deveti poen.

18. minut - Marjanović smanjuje na 36:24.

17. minut - Prvi put Olimpijakos ima dvocifrenu prednost posle poena Darstona za +12 - 33:21.

16. minut - Slukas za plus + 8 gostiju - 29:21.

15. minut - Novi poeni Cirbesa za samo -2 - 21:23. Darnston vezao četiri poena za Olimpijakos.

14. minut - Darden ubacuje petu trojku za goste. Zvezda bez poena skoro pet minuta. Dženkins prekida seriju Olimpijakosa od 10:0. Prvi poeni Cirbesa.

13. minut - Petvej pogađa trojku za +5  - 20:15 za goste.

12. minut - Slukas dovodi goste u vođsrvo  - 15:17.

11. minut - Kalinić sa linije slobodnih bacanja povećava vođstvo Zvezde. Hanter izjednačuje - 15:15.

10. minut - Trojka Blažića za 14:11. Lafajet smanjuje - 14:13. Kraj prve četvrtine, vodi Zvezda 14:13. Bolje su krenuli gosti, ali je Zvezda u finišu uspela da prvi put povede trojkom Blažiča.

9. minut  - Mitrović izjednačuje - 11:11.

6. minut - Zakucavanje Kalinića. Mitrović smanjuje na minus 4 - 7:11. Prvi poeni Viliijamsa.

5. minut - Smušen početak Zvezde.

4. minut - Nova trojka Olimpijakosa, Spanulis je precizan.

3. minut - Navijači u transu, sjajna atmosfera u Areni. Trojka Lafajeta.

1.minut - Utakmica je počela. Prve poene postiže Branko Lazić. Agravanis postiže trojku.

Fenomenalna koreografija u Areni. Pevaju se i Zvezdine i Olimpijakosove pesme. Sve je spremno za spektakl za pamćenje.

Na prvom zagrevanju su sa tribina srdačno pozdravljene obe ekipe, a istaknuto je i nekoliko zastava crveno-belih iz Pireja. Dvorana je 20 minuta pre početka krcata.