UŽIVO: Crvena zvezda - Olimpijakos 14:13 (10. minut)! Blažić za vođstvo domaćina

Izvor: Vesti-online.com, 07.Nov.2014, 20:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Posle prve četvrtine Zvezda na +1 (14:13) protiv Olimpijakosa u spektakularnoj atmsoferi u "Kombank areni".

Najjači adut Crvene zvezde: Markus Vilijams

Atinski crveno-beli izaći će na megdan beogradskim znatno oslabljeni. "Šut kartu" dobio je centar Sedrik Simons, a zbog povreda meč će propustiti Jorgos Printezis i Met Lodžeski. Dejan Radonjić u punom sastavu napašće treću evroligašku pobedu ove sezone.

10. minut - Trojka Blažića za 14:11. Lafajet smanjuje - 14:13. Kraj prve četvrtine, vodi Zvezda 14:13. Bolje su krenuli gosti, ali je Zvezda u finišu uspela da prvi put povede trojkom Blažiča.

9. minut  - Mitrović izjednačuje - 11:11.

6. minut - Zakucavanje Kalinića. Mitrović smanjuje na minus 4 - 7:11. Prvi poeni Viliijamsa.

5. minut - Smušen početak Zvezde.

4. minut - Nova trojka Olimpijakosa, Spanulis je precizan.

3. minut - Navijači u transu, sjajna atmosfera u Areni. Trojka Lafajeta.

1.minut - Utakmica je počela. Prve poene postiže Branko Lazić. Agravanis postiže trojku.

Fenomenalna koreografija u Areni. Pevaju se i Zvezdine i Olimpijakosove pesme. Sve je spremno za spektakl za pamćenje.

Na prvom zagrevanju su sa tribina srdačno pozdravljene obe ekipe, a istaknuto je i nekoliko zastava crveno-belih iz Pireja. Dvorana je 20 minuta pre početka krcata.

Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.