Izvor: Sportski Žurnal, 10.Jun.2011, 22:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
UO Crvene zvezde: Vanredni izbori u FSS!
Upravni odbor Crvena zvezda prihvatio je predlog predsednika Vladana Lukića da se pokrene inicijativa za sazivanje Vanredne skupštine FSS, na kojoj bi se donela odluka o vanrednim izborima.
- U ovom postupku treba da se definišu odgovornost za postojeće stanje u fudbalskoj organizaciji, nova fudbalska politika, ciljevi fudbalske organizacije, kao i da budu izabrani novi organi koji će biti posvećeni sprovođenju ciljeva – navodi se u saopštenju Crvene >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << zvezde.
Naloženo je komisiji koja je pripremala predlog za reorganizaciju domaćeg klupskog takmičenja da ga do petka, 17. juna, saopšti javnosti i pošalje Zajednici superligaša, FS Srbije i superligaškim klubovima. Crvena zvezda želi da predlog pokrene raspravu o reorganizaciji takmičenja i poziva druge klubove da u učestvuju.
Lukić vidi saveznike
Vladan Lukić, predsednik Crvene zvezde, žestoko je kritikovao stanje u srpskom fudbalu i zatražio vanredne izbore u FSS.
- Saveznici su oni koji se slažu sa nama, nezadovoljni... A mislim da ima više nezadovoljnih - istakao je Vladan Lukić.
Pogledaj vesti o: Fudbal, Izbori
Nastavak na Sportski Žurnal...











