Trener Budućnosti lepim rečima o Zvezdi...

Izvor: Sportske.net, 07.Dec.2020, 00:52

Trener Budućnosti lepim rečima o Zvezdi...

Veliko je zadovoljstvo u ekipi iz Podgorice posle pobede nad liderom na tabeli.

Derbi je opravdao očekivanja, bar kada je u pitanju rezultatska neizvesnost, a na kraju je Budućnost za nijansu bila bolja od Crvene zvezde u Beogradu i trijumfovala rezultatom 67:65.

Posle meča, trener pobedničke ekipe se najpre pohvalno izrazio o svom večerašnjem rivalu.

"Napravili smo veliku stvar, pobedili smo ozbiljnu evroligašku ekipu'', naglasio >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << je Mijović i nastavio:

''Očekivao sam da možemo da imamo šansu ako se adaptiramo na agresivnost spoljnje linije protivnika. U tome smo uspeli u prvih 25 minuta. Određenim padom Ivanovića i Kobsa, uz agresiju protivnika, ostali smo bez nekih rešenja u napadu, ali smo odbranom odgovorili u tim momentima. Kada se sve sabere, mislim da smo zasluženo pobedili", izjavio je Mijović.

Podgforičani nemaju vremena za slavlje, jer ih već u utorak očekuje duel sa Ulmom u Evrokupu.

"Ova ekipa kad uhvati ritam treninga izgleda jako dobro, kada formu hvatamo kroz utakmice možemo da imamo problema. Već sutra idemo u Nemačku, ali tako je kako je. Prilagođavamo se, verujem da ćemo protiv Ulma pokazati karakter velikog tima", zaključio je Mijović.

-
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda

Nastavak na Sportske.net...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.