Snimci golova - Da li je Zvezda oštećena u Parizu? (video)

Izvor: Sportske.net, 03.Okt.2018, 17:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pari Sen Žermen podelio je na društvenim mrežama snimke golova sa utakmice omladinaca francuskog šampiona i Crvene zvezde.

Omladinska selekcija FK Crvena zvezda doživela je u Parizu prvi poraz u grupnoj fazi Lige šampiona.

Lako je moglo da bude drugačije, ali je Pari Sen Žermen na kraju slavio rezultatom 2:1. Drugi gol >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << za domaće pao je deset minuta pre kraja i moguće je da mu je prethodio prekršaj.

Sami procenite da li je sudija pogrešio ili je odluka na mestu. Ono što mi možemo da konstatujemo jeste da je tim Bratislava Živkovića primio jeftine golove.

U sledećem kolu crveno-beli gostuju Liverpulu, a zatim će istog rivala ugostiti u Beogradu.

🔝 #UYL

Premier succès pour nos Titis (2-1) qui ont disposé du @crvenazvezdafk dans les dernières minutes ! #PSGFKCZ