Izvor: Sportske.net, 09.Avg.2020, 19:05

Sjajan gol - Kakav potez Dejana Stankovića, Zvezda ne mora da traga za napadačem? (video)

Svi su bili iznenađeni potezom Dejana Stankovića pred početak utakmice.
Dejan Stanković je dao šansu Nikoli Krstoviću od samog starta imajući u vidu da ostali napadači crveno-belih nisu na najvišem nivou.
Isplatilo se.
Nikola Krstović je doveo Crvenu zvezdu u prednost protiv Mačve iz Šapca u 24. minutu. Bila je to akcija Ivanića i Kataija, Krstović se odlično oslobodio svog čuvara i rutinski savladao protivničkog golmana.
Da li je on najbolje rešenje za napad Crvene zvezde?