Šampion poražen u Senti, TSC bolji od Zvezde

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 14.Jun.2020, 18:34

Fudbaleri TSC-a savladali su Crvenu zvezdu sa 2:1 u meču 29. kola Superlige Srbije.

Zvezda je u Sentu došla rasterećena, ali u, praktično, najjačem sastavu.

Domaći tim je od starta krenuo silovito, bez respekta prema šampionu.

Igrao se 12. minut, kada je TSC došao do prednosti. Đurić je probio po levoj strani i dobro centrirao, a Boris Varga glavom šalje loptu u gol.

Šest minuta kasnije, novi gol za domaćina. Nenad Lukić je šutirao >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << iz slobodnog udarca, a lopta, uz pomoć živog zida, vara Borjana i završava u mreži.

Zvezda je svim silama krenula ka golu TSC-a, ali ništa nije uspevala, sve do završnice meča.

Nemanja Milunović je u 77. minutu, prihvatio loptu koju je poslao Radulović, okrenuo se i smestio loptu iza leđa golmana Filipovića.

TSC je tako došao do prve pobede nad Crvenom zvezdom u klupskoj istoriji.