Šakota: Težak meč sa nepredvidivom ekipom Baskonije

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 11.Dec.2019, 18:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šakota: Težak meč sa nepredvidivom ekipom Baskonije

Trener košarkaša Crvene zvezde Dragan Šakota izjavio je da u 13. kolu Evrolige protiv Baskonije njegov tim čeka teška utakmica protiv ekipe koja ima svoj kvalitete.

"Ovo nam je četvrti susret sa španskim ekipama u ovoj sezoni Evrolige. Kada pažljivije pogledate način na koji su sve te ekipe selektirane, uključujući i Baskoniju, videćete jedan isti format. "Prepune" ekipe pokrivene na svim >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << pozicijama sa više dobrih igrača. U trenutku kada nas očekuje meč sa njima, zbog te dubine i dugačke klupe, jako je teško predvideti ko je u formi, ko nije, ko će iskočiti i odigrati dobro, a ko ne", rekao je Šakota za klupski sajt.

Šakota je istakao i da je rival nepredvidiv i da će to dodatno otežati posao njegovim košarkašima.

"Njihove ambicije se znaju praktično svake sezone, pa i ove, a to je plasman u plej-of i tako ih treba posmatrati", rekao je trener crveno-belih.

Meč između košarkaša Crvene zvezde i Baskonije igra se sutra od 19 sati u "Štark areni".
Pogledaj vesti o: Evroliga

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...






Povezane vesti

Šakota: Teško je videti ko je u formi, ko će da "iskoči", a ko ne

Izvor: B92, 11.Dec.2019

Trener košarkaša Crvene zvezde Dragan Šakota izjavio je da protiv Baskonije njegov tim čeka teška utakmica protiv ekipe koja ima svoj kvalitete.

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.