Radnik se poradovao na Marakani i razbudio Crvenu zvezdu

Izvor: RTS, 06.Jun.2020, 21:04

Radnik se poradovao na "Marakani" i razbudio Crvenu zvezdu

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Radnik sa 4:1 u utakmici 28. kola Linglong Superlige Srbije.
Gosti iz Surdulice su uhvatili na spavanju zadnju liniju Crvene zvezde, pa su poveli golom Makarića u 23. minutu.

Radost gostiju nije bila dugog veka, pošto je Zvezda do poluvremena preokrenula.
Dva kornera, dva Gavrićeva prekida i dva gola Zvezdinih centralnih bekova.
Prvo je Radovan >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Pankov zakucao loptu glavom u mrežu u 29. minutu, a Srđan Babić je doneo preokret u 38.
U drugom delu igre nije bilo previše uzbuđenja, sve do samog kraja meča.
Veljko Simić je oboren u kaznenom prostoru, a siguran izvođač penala u 85. minutu bio je mladi Andrija Radulović, koji je postigao prvi gol u seniorskoj konkurenciji.
U poslednjim trenucima meča, u strelce se upisao i Veljko Simić, koji je iskoristio veliku grešku zadnje linije gostiju i postavio konačan rezultat.
U prvom današnjem meču, Vojvodina je savladala Javor sa 3:1
Uzbudljivo je bilo na meču Spartak - Partizan, gde je domaćin posle preokreta došao do pobede od 3:2.