Prvoligaš iz Subotice izbacio Zvezdu iz Kupa Srbije!

Izvor: Sportski Žurnal, 18.Apr.2012, 23:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Spartak - Crvena zvezda 26:21 (10:12)
Subotica - Dvorana: Dudova šuma. Gledalaca: 2.500. Sudije: Kosanović i Nikolić (Pančevo). Sedmerci: Spartak 4 (3), Crvena zvezda 3 (3). Isključenja: Spartak 12, Crvena zvezda 6 >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << minuta.
SPARTAK VOJPUT: Vukoslavović, Kosović 1, Vrućinić 4, Pavlović 1, Ratković, Popović, Todorović, Ristovski, Jovanović 5, Kukić (10 odbrana), Distoč 3, Patočkai, Papić 5 (3), Božović 3, Veselinović 4, Đukanović (17 odbrana).
CRVENA ZVEZDA: Ivanišević (4 odbrane), Živković 7 (3), Milošević, Šljivančanin, V. Tomić, Oljača, Pavić 2, Kosanović (16 odbrana), Pušica 1, Šotić 1, A. Tomić, Petrović 3, Ćirić 2, Anđelić 1, Brajović 5.
Igrač utakmice: Radiša Đukanović (Spartak).
Zahvaljujući nadahnutim i neuhvatljivim Distolu, Jovanoviću i Veselinoviću, a pre svega golmanima Kukiću i Đukanoviću, Subotičani su napravili najveće iznenađenje i plasirali se u završnicu Kupa Srbije.
Putari su izjednačili u 37. minutu (14:14), a kada se raspucao Veselinović vodili su 17:15 (41. minut). Minut odmora Nenada Peruničića nije urodio plodom, pa se na kraju radovao Vuk Roganović, bivši trener Zvezde, a sada strateg Spartaka.