Prosinečki: Drma me trema

Izvor: S media, 09.Jan.2011, 01:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Prosinečki: Drma me trema

Trener Crvene zvezde, Robert Prosinečki, u slučaju dolaska Kornela Salate i Marija Božića neće od uprave kluba tražiti druga pojačanja u januarskom prelaznom roku.

Uz to, ističe da ima pozitivnu tremu uoči početka priprema za prolećni deo sezone.

- Osećam malo tremu pre početka priprema. Istina, reč je o pozitivnoj tremi, ali ću morati da uđem ranije u svlačionice kako bih osetio >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << ambijent i učinio da trema nestane. Šalim se malo, ali dobro je kada imate tremu pre početka velikog posla. To znači da će taj posao dobro početi, a nadam se, uspešno se i završiti - poručio je šef struke crveno-belih.

Borha ne dolazi na prozivku

Stanojević: Mfela je prioritet

U Zvezdi slab, na Kipru najbolji

Prosinečki je juče, nešto posle podneva, stigao na "Marakanu" u društvu pomoćnika Slobodana Marovića i Žarka Đurovića, kao i bivšeg saigrača Vladimira Jugovića.

- Imamo dosta igrača na raspolaganju, ali sigurno je da prvih nekoliko dana priprema nećemo praviti selekciju. Iskoristićemo boravak u Beogradu da izvršimo testiranja igrača, upoznamo se sa njihovim trenutnim fizičkim stanjem, a pravi rad počećemo 17. januara po dolasku u Budvu. Na taj deo priprema putovaće 25 igrača. Pre toga neću ništa "seći" - kategoričan je Prosinečki.

Uprkos najavama da će Zvezda kondicionog trenera dobiti na poklon od Barselone, o fizičkoj pripremi igrača staraće se ipak neko drugi.

Na "Marakanu" stiže samo Salata

Kleova cena pet miliona evra

Rambo: Zvezda? Nije realno...

- Stručnjak kojeg smo najavili ima privatne obaveze i zato neće biti sa nama. Međutim, dao mi je program po kojem ćemo raditi u prvoj fazi priprema. Takođe, mogu da vam otkrijem da će u stručni štab biti priključen Srđan Zirojević. Reč je o momku koji je do sada radio u Radu, on će sprovoditi program španskog stručnjaka - dodaje doskorašnji pomoćnik selektora reprezentacije Hrvatske, a prenose Večernje Novosti.

Reč-dve o prelaznom roku.

- Imamo sve što nam je potrebno, dovedeni su Evandro i Borha. Naravno, očekujem da se u toku nedelje završe pregovori sa Slovanom oko Salate i Božića. Pojačanje na poziciji štopera nam je prioritet, jer smo na toj poziciji, nažalost u manjku - konstatovao je Žuti.
Pogledaj vesti o: Robert Prosinečki

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.