Poluvreme - Zvezda bez vođstva, ali jedan igrač je oduševio Delije! (TVITOVI)

Izvor: Sportske.net, 17.Avg.2019, 20:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poluvreme - Zvezda bez vođstva, ali jedan igrač je oduševio "Delije"! (TVITOVI)

Crvena zvezda zaigrala u mešovitom sastavu, gubila pola sata i onda izjednačila fenomenalnim golom.

Nakon prvog poluvremena, Spartak i Crvena zvezda igraju 1:1.

Već od samog starta Crvena zvezda je pokazala da će napadati, počelo je šansom Jevtovića kada mu je golman Spartaka Ostojić odbranio udarac, a bilo je tu još akcija pred golom Subotičana.

Ipak, prvi gol na meču smo >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << videli u mreži Crvene zvezde.

Nekadašnji omladinac crveno-belih, Lazar Tufegdžić, uspeo je da uhvati na krivoj nozi Milana Borjana i da pošalje loptu u mrežu za 1:0, igrao se 6. minut.

Do isteka pola sata igre Crvena zvezda je imala dve velike šanse, prvu preko Simića koji se obrukao, a Jevtovićev udarac je Otašević uspeo da neutrališe u poslednji čas.

I onda fantastičan gol Miloša Vulića. igrao se 37. minut, namestio se Vulić, šutirao i pogodio za izjednačenje.