Poluvreme - Neverovatna dešavanja na Marakani, Zvezda bez imalo sreće! (video)

Izvor: Sportske.net, 06.Nov.2019, 22:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poluvreme - Neverovatna dešavanja na ''Marakani'', Zvezda bez imalo sreće! (video)

Zvezda pruža dobar otpor favorizovanim gostima, sve bi bilo mnogo bolje da je Pavkov iskoristio stopostotnu priliku.

Posle prvog poluvremena, pred više od 40.000 gledalaca na ''Raju Mitiću'', Crvena zvezda - Totenhem 0:1.

Crveno-beli su, nošeni velikom podrškom svojih navijača, pokušali da od starta izvrše pritisak na polovini Totenhema, trajalo je to nekoliko minuta, ali su gosti polako >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << počeli da preuzimaju inicijativu.

Ipak, ni oni nisu ozbiljnije pretili, sve do 22. minuta i pokušaja Sona, a samo minut kasnije, stopostotna prilika na drugoj strani.

Pavkov i Garsija su bili u akciji, na kraju je Pavkov izbio jedan na jedan sa golmanom Gazanigom, koji nogom uspeva da zaustavi loptu koju je većina navijača Crvene zvezde već ''videla'' u golu.

Kazna za taj promašaj usledila je u 34. minutu, posle neverovatnog razvoja događaja u Zvezdinom kaznenom prostoru.

Kejn je najpre bio u šansi, pogodio je stativu, potom Degenek, pa Milunović izbijaju loptu, ali samo do igrača Totenhema, potom Son pogađa prečku, opet se lopta odbija gostima, na kraju Lo Selso pronalazi put do mreže - 0:1.

Par minuta kasnije, Zvezdine pristalice zabrinula je povreda kapitena Marka Marina, koji se ipak brzo oporavio i nastavio meč.

Nova drama pred golom Totenhema viđena je u 44. minutu, kada su gosti opet imali sreće. Van la Para je iskosa sa desne strane gađao bliži ugao, pogodio je stativu, potom Sančez nespretno reaguje, ali prečka sprečava autogol!