Pazar: Kaznite Zvezdu zbog navijača

Izvor: B92, 22.Sep.2014, 18:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pazar: Kaznite Zvezdu zbog navijača

Generalni sekretar Novog Pazara Redžep Korać zatražio je da Fudbalski savez Srbije rigorozno kazni Crvenu zvezdu zbog ponašanja njenih navijača.

Korać je istakao da su navijači ‘crveno-belih’ na utakmici šestog kola Jelen Superlige, koju je Zvezda dobila sa 2:0, navijači uzvikivali nacističke parole i klicali ratnim zločincima.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
Kad se nešto slično desi na našem stadionu, onda je smak sveta i samo o tome se govori. Očekujem da FSS rigorozno kazni ponasanje navijača koji su klicali ratnim zločincima i tokom prvog poluvremena uzvikivali nacionalističke parole”, rekao je Korać novinarima na Gradskom stadionu u Novom Pazaru.

On je naveo da su Novopazarci hteli da se povuku sa terena, a da sudija Srđan Obradović nije ni na trenutak prekinuo utakmicu.

Ne tražimo povlašćen položaj, samo želimo da aršini budu isti za sve. Uložili smo žalbu delegatu na licu mesta, upozorili ga da ćemo povući ekipu, a zvanični spiker je nekoliko puta upozorio gledaoce”, istakao je Korać.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.