Izvor: B92, 08.Nov.2018, 11:48 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pavkov u konkurenciji za igrača kola i najlepši pogodak VIDEO
Milan Pavkov, fudbaler Crvene zvezde, nalazi se među igračima koji su među kandidatima za najboljeg igrača i najlepši gol četvrtog kola Lige šampiona.
Napadač šampiona Srbije odigrao je sjajnu partiju u neočekivanoj pobedi nad Liverpulom od 2:0.
Pavkov je prvo u 22. minutu glavom savladao Alisona, a potom u 29. poslao >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << "bombu" prema golu Brazilca, koji ovaj nije imao šanse da odbrani.
Pored visokog napadača u konkurenciji za najboljeg fudbalera kola nalaze se Karim Benzema, Rijad Mahrez i Hari Kejn. Kliknite na link ispod i glasajte.
Kada je reč o najlepšem pogotku, srpski napadač je jedini koji se nalazi u obe konkurencije.
Oba gola Pavkova su bila veoma lepa, međutim drugi se izdvaja zbog toga što je šut bio sa nekih 25 metara i što je lopta završila u gornjem desnom uglu.
Pored Pavkova u konkurenciji za najlepši gol nalaze se Ronaldo, Sterling i Otavio. Pogledajte sjajan gol Portugalca.
Sterling je sjajno prošao kroz odbranu Šahtjora i poslao loptu u levi ugao.
Gol Otavija za Porto prava je timska perfekcija, pošto su Portugalci iz samo nekoliko dodira došli do gola.
Na linku ispod glasajte na sajtu UEFA.
Koji gol je vama najlepši?





