Partizanova nada na meti Zvezde

Izvor: S media, 04.Dec.2010, 08:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Partizanova nada" na meti Zvezde

Nekada velika nada crno-belih nalazi se na meti kluba sa "Marakane".

Izdanak Partizanove omladinske škole, 22-godišnji Nenad Marinković, mogao bi u zimskom prelaznom roku da pojača Crvenu zvezdu, saznaje Sportski žurnal.

Mladi ofanzivni vezista od ove sezone igra za Smederevo, a iza sebe ima odličnu jesen. Za "oklopnike" je odigrao svih 14 utakmica i dobrim partijama skrenuo je pažnju >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << čak i selektora Srbije, Vladimira Petrovića, koji je bio gost Smederevaca na utakmici sa Radom.

Kristić: Pobeda za kraj

Stanojević: Lakše bi bilo u Lučanima

Petrović: Odlazim zadovoljan i ponosan!

Medo Kamara: Tek ću da vičem na saigrače

Nenad je dve godine mlađi brat Nebojše Marinkovića, takođe bivšeg igrača Partizana. Njih dvojica dugo su se smatrali za jedne od najvećih talenata omladinskog pogona , ali nisu se naigrali u prvom timu crno-belih. Stariji, Nebojša, je upisao 34 nastupa i postigao 13 golova, ali se posle brojnih pozajmica sada nalazi u Makabiju iz Petah Tikve.

Nenad je za crno-bele odigrao 18 utakmica i postigao jedan pogodak, a posle igranja za Teleoptik, te Banat i OFI sa krita, od letos je član Smedereva.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.