Izvor: HotSport.rs, 14.Jan.2024, 21:22

(POLUVREME) ZVEZDA VODI PROTIV BORCA: Crveno-beli imali +17, pa skoro sve prosuli za prvih 20 minuta!

Sigurna igra Beograđana Košarkaši Crvene zvezde igraju meč 16. kola ABA lige pred svojim navijačima protiv ekipe Borca iz Čačka, a rezultat na poluvremenu je 51:44. Na samom startu su gosti iz Šumadije uspeli da odgovore mnogo jačem rivalu, pa su držali priključak u uvodnim minutima ovog meča. Ipak, Borac je brzo počeo da posrće ... Read more
The post (POLUVREME) ZVEZDA VODI PROTIV BORCA: Crveno-beli imali +17, pa skoro sve prosuli za prvih 20 minuta! appeared first on Sportske vesti - HotSport.